MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ w inwestycji MAX APARTMENTS

Ceny:   286026 - 1232100
Termin oddania: III kwartał 2016
Ładowanie zdjęć
MAX APARTMENTS ceny od: 7500 zł/m2
Lokalizacja ul. Grzegórzecka, Kraków, Grzegórzki, małopolskie
Typ nieruchomości Mieszkania
Szacowana data oddania III kwartał 2016
Dostępne lokale 8 / 44

Szczegóły inwestycji

Ceny : 286026 - 1232100
Ceny za m2 : 7500 - 10020 zł/m2
Inwestycja zrealizowana : III kwartał 2016
Powierzchnie : od: 38 do: 148 m2
Pokoje : od: 1 do: 4
Wysokość pomieszczeń : od: 260 do: 295 cm
Dostępnych mieszkań : 8 / 44
Standard wykończenia : Deweloperski
Forma własności : Odrębna własność z własnością gruntu
Przewidywany czynsz : Informacja u dewelopera
Budynków w inwestycji : 1  
Budynek : Nowe budownictwo
Kondygnacje naziemne : 7  
Kondygnacje podziemne : 1  
Ogrzewanie : Miejskie
Media : Prąd, Woda
Winda : Tak
Osiedle : Otwarte
Miejsce parkingowe prywatne:

Opis

Projektowany budynek mieszkalny wielorodzinny jest budynkiem 8-kondygnacyjnym, składającym się z 1 kondygnacji podziemnej i 7 kondygnacji nadziemnych. Pozostała część budynku przekryta została dachem płaskim. W poziomie parteru oraz kondygnacji podziemnej zaprojektowano parking. Wjazd na parking mamy od strony zachodniej z ulicy Grzegórzeckiej, do której działka bezpośrednio przylega. Do kondygnacji podziemnej prowadzi droga wewnętrzna, biegnąca wzdłuż budynku. W części podziemnej mamy 20 miejsc postojowych, a na parterze 21. Łączna ilość miejsc postojowych dla samochodów w budynku to 41.  W kondygnacji podziemnej mamy pomieszczenie techniczne oraz komorę śmieciową. Główne wejście do budynku zaprojektowano na parterze od strony północno-zachodniej. Przy wejściu do przeszklonej klatki schodowej mamy pomieszczenie na wózki i rowery. Naprzeciwko schodów zlokalizowano szyb windowy.

 

Budynek wyposażony jest w ekskluzywną  dwukolorową stolarkę aluminiową firmy Schuco i rolety zewnetrzne. Najnowoczesniejsza i inteligentana  technika sprawia,że okna stanowią niezwykle atrakcyjny element architektury każdego mieszkania, a doskonała izolacyjność cieplna pozwala obniżyć koszty zuzycia energii co pozwoli na skuteczne obnizenie kosztów eksploatacji i utrzymania obiektu.

 

Kondygnacje nad parterem od pierwszego do szóstego piętra są kondygnacjami mieszkalnymi. Od pierwszego do piątego piętra mamy kondygnacje powtarzalne z lokalami o zróżnicowanych metrażach. Na każdej kondygnacji powtarzalnej zaprojektowano dziewięć mieszkań. Sześć mieszkań to mieszkania dwupokojowe, a trzy są jednopokojowe. Od strony południowo-wschodniej mamy balkony. W części korytarza na każdej kondygnacji mieszkalnej zaplanowano przestrzeń otwartą, zakończoną świetlikiem. Na szóstym piętrze, czyli na ostatniej kondygnacji zaprojektowano dwa mieszkania czteropokojowe z zielonym tarasem nad niższą częścią budynku. Wysokość w świetle kondygnacji powtarzalnej wynosi 2.60m, ostatniej kondygnacji 2.70m, parteru 2.95m, a kondygnacji podziemnej 2.65m.

Opis okolicy

Dostępność pełnej infrastruktury pozwoli na łatwe zorganizowanie dnia poprzez szybkie zrobienie codziennych zakupów w pobliskich sklepach oraz załatwienie wielu innych bieżących spraw. Lokalizacja wybrana do realizacji inwestycji mieszkaniowej „MaxAparments” cechuje się dostępnością pełnej infrastruktury miejskiej w sąsiedztwie są przedszkola, szkoły, urzędy pocztowe i placówki służby zdrowia.

Komunikacja

Dogodny układ komunikacyjny ( rondo Grzegórzeckie w pobliżu ) z licznymi trasami spacerowymi i rowerowymi.

 

Łatwy dostęp do centrów handlowych - w sąsiedztwie Centrum Plaza, Centrum M1, Galeria Kazimierz. Komunikacją miejską w prosty sposób dostaniemy się do centrum Starego Miasta, na Wawel, Kazimierz i Stradom, co umożliwiają kursujące tu tramwaje i autobusy komunikacji miejskiej.


Nr oferty: 126
Opublikowano: 12 listopada 2016
Pokaż więcej ...
Biuro sprzedaży inwestycji
Wiadomość została wysłana
BIURO SPRZEDAŻY INWESTYCJI
ul. Grzegórzecka 103, 31559
Kraków

Pokaż na mapie:




O sprzedawcy

Deweloper
MAX Apartments sp.k
Grzegórzecka 103
31559 Kraków,
Opiekun inwestycji Wyświetl numer 971105105