O nas

nOferty.pl to internetowy serwis ogłoszeń sprzedaży i wynajmu nieruchomości oraz prezentujący i oferujący szeroko pojęte usługi związane z obrotem nieruchomościami. W serwisie można znaleźć również artykuły poruszające tematykę rynku nieruchomości.


Oferty prezentowane w serwisie

W serwisie osoby poszukujące znaleźć mogą ogłoszenia sprzedaży i wynajmu nieruchomości w kategoriach: mieszkania, domy, działki, nieruchomości komercyjne, garaże, miejsca parkingowe, pokoje i miejsca w pokojach. Wynajmujący mogą przeglądać ogłoszenia od osób poszukujących pokoju oraz miejsca w pokoju do wynajęcia. Oferta prezentowane w serwisie pochodzą od osób prywatnych, deweloperów, biur nieruchomości z podziałem na oferty z prowizją oraz takie gdzie kupujący nie płaci prowizji.

Zarówno kupujący jak i sprzedający mogą skorzystać z usług świadczonych przez firmy reklamujące się w serwisie oraz przeczytać najświeższe artykuły opisujące aktualną sytuację panującą na rynku nieruchomości.


Informacje o przedsiębiorcy zarządzającym serwisem nOferty.pl

DMS Group sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach, 25-343 Kielce, ul. Pomorska 71/73 lok. 12, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Kielcach, X wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: KRS: 0000569283, NIP: 6572918943, REGON: 362127220.