Usługi dodatkowe

Dla sprzedających / oferujących wynajem
Dla deweloperów

Wirtualny spacer
Chcesz wyróżnić swoją ofertę nieruchomości spośród setek innych? Zaproś potencjalnych nabywców na wirtualny spacer po mieszkaniu, domu, lokalu. Uwydatnisz w ten sposób najlepsze cechy nieruchomości oraz uatrakcyjnisz wizualnie ofertę, co pozwoli Ci szybko sfinalizować transakcję!

Ogłoszenie wzbogacone o wirtualny spacer umożliwi użytkownikom prezentację nieruchomości, wnętrz oraz otoczenia. Jeśli chcesz przedstawić swoją ofertę w nowoczesny i oryginalny sposób, to wirtualny spacer jest zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem.


Dowiedz się więcej

Home Staging


(przygotowanie mieszkania do sprzedaży)
Gdy zdecydujesz się na sprzedaż lub wynajem nieruchomości, kolejnym krokiem powinno być odpowiednie jej przygotowanie. Dobre pierwsze wrażenie, to podstawowy cel home staggingu. Możesz je osiągnąć w krótkim czasie i niewielkim kosztem.

Proponujemy proste i niedrogie zabiegi, które wydobędą potencjał każdej nieruchomości. Koszt home stagingu jest dużo niższy, niż pierwsza obniżka ceny sprzedaży nieruchomości.


Dowiedz się więcej
Wizualizacja inwestycji


Przystępujesz do realizacji inwestycji, a może jest ona dopiero w przygotowaniu? Zaprezentuj klientom już teraz efekt końcowy w formie wizualizacji, dzięki czemu:

- uatrakcyjnisz wizualnie ofertę inwestycji
- zainteresujesz dodatkowo swoją ofertą potencjalnych nabywców
- sprzedasz więcej mieszkań na etapie budowy i obniżysz całkowite koszty finansowania inwestycji


Dowiedz się więcej
Wirtualne karty mieszkań 3D


Zastąp tradycyjny rzut lokalu wirtualną kartą mieszkania, która będzie skutecznym wsparciem marketingowym dla Twojego biura sprzedaży. Wirtualna karta mieszkania posiada wiele interesujących funkcjonalności, które pomogą przyciągnąć uwagę potencjalnych nabywców.


Dowiedz się więcej
Wizualizacja inwestycji 3D


Wizualizacja inwestycji 3D tworzona jest na podstawie statycznej wizualizacji inwestycji i daje możliwość pokazania jeszcze pełniej przygotowanej aranżacji. Wizualizacja 3D umożliwia użytkownikowi poruszanie się po wirtualnym osiedlu, mieszkaniu czy domu zaprojektowanej inwestycji oraz pozwala na ich oglądanie z dowolnej strony.

Wizualizacja 3D umożliwia użytkownikowi poruszanie się po wirtualnym osiedlu, mieszkaniu czy domu zaprojektowanej inwestycji oraz pozwala na ich oglądanie z dowolnej strony.


Dowiedz się więcej
Wirtualny spacer


Wirtualny spacer – wykonany na bazie zdjęć po ukończonej inwestycji – to idealne wsparcie dla Twojego biura sprzedaży. Jedna osoba nie przedstawi inwestycji w ciągu godziny tylu klientom, ile może ją zobaczyć dzięki usłudze wirtualnego spaceru umieszczonego na stronie internetowej, do tego wykonanie wirtualnego spaceru po całej inwestycji jest znacznie tańsze od wykonania jednego lokalu pokazowego.


Dowiedz się więcej
Wyszukiwarka 3D


Wyszukiwarka 3D do wyboru lokali na budynku lub domów na planie osiedla, to niezwykle przydatne i praktyczne narzędzie cieszące się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Użytkownik może przeglądać i wybierać lokale bezpośrednio z obracanej wizualizacji, dzięki czemu łatwiej i szybciej dotrze do poszukiwanego przez siebie mieszkania.


Dowiedz się więcej