Mieszkanie na sprzedaż
89,97 m2
4 pokoje
3 / 5
8191 zł/m2 
737000
Ładowanie zdjęć
mieszkanie na sprzedaż, Gliwice, śląskie
737000
8191 zł/m2 
Nowoczesny apartament z tarasem - nowe bud.
Gliwice, śląskie
Szczegóły ogłoszenia
Cena : 737000  zł
Cena za m2 : 8191  zł/m2
Powierzchnia : 89,97  m2
Pokoje : 4  
Kuchnia : Aneks
Piętro : 3 / 5
Ogrzewanie : Miejskie
Powierzchnie przynależne : Balkon/Taras
Stan wykończenia : Do użytku (wykończony)
Pięter w budynku : 5  
Rok budowy : 2026
Winda : Tak
Osiedle : Otwarte
Opis

OFICJALNY PARTNER SPRZEDAŻY - OSIEDLE RADOSNE
Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na os.Radosne II. Osiedle Radosne II przy ul.Karola Dickensa w Gliwicach to kontynuacja Osiedla Radosnego przy ul.Szafirowej. Prezentowana inwestycja to nowoczesny i zamknięty kompleks apartamentowców składający się z sześciu 5-piętrowych budynków. Osiedle położone jest w Starych Gliwicach, w pobliżu zjazdu na DK88 oraz autostrady A4. Mieszkanie o powierzchni 89,97 m² usytuowane jest na 3-piętrze stylowego budynku oddanego do użytku w 2026r. Do lokalu przynależy duży taras o powierzchni 10,54m². Obiekt ponadto wyposażony jest w windę, podziemny hol garażowy, komórki lokatorskie, wideofon, monitoring oraz system LOGOTERM - niezależny węzeł cieplny pozwalający na znaczne oszczędności oraz kontrolę nad ogrzewaniem także poza sezonem grzewczym. Przed budynkiem znajdują się miejsca parkingowe dostępne dla wszystkich mieszkańców. Na osiedle prowadzą dwie w pełni zautomatyzowane bramy otwierane za pomocą dedykowanej aplikacji w telefonie. Zapraszam na prezentację.

.

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Nr oferty: 114479
Nr oferty w biurze nieruchomości: PRO-MS-210
Opublikowano: 9 marca 2026
Zaktualizowano: 14 maja 2026