Lokal w centrum miasta Czarne ul. Moniuszki


lokal-komercyjny na sprzedaż, pomorskie, Chojnice
849000
3054 zł/m2 
lokal-komercyjny na sprzedaż, ul. Moniuszki
Chojnice, chojnicki, pomorskie
849000
3054 zł/m2 
ul. Moniuszki, Chojnice, chojnicki, pomorskie
Powierzchnia: 277,95 m2
Pomieszczenia:
Cena : 849000  zł
Cena za m2 : 3054  zł/m2
Przeznaczenie : Handel/Usługi
Powierzchnia : 277,95  m2
Piętro : 1 / 1
Opis:

Lokal w idealnej lokalizacji, centrum miasteczka, 10 metrów od poczty, 5m od piekarni, blisko szkoły i samego środka miasta.

Lokal spółdzielczo-własnościowy ( czynsz ) z prawem do lokalu użytkowego, znajduje się na parterze, posiada pomieszczenia także w podpiwniczeniu w budynku, położony w miejscowości Czarne, składa się z kilkunastu pomieszczeń o powierzchni użytkowej 277,95 m2.

Lokal ze względu na swój układ może stanowić rozwiązanie inwestycyjne, zwłaszcza pod działalność biurową jak również gastronomiczną czy handlową biorąc pod uwagę powierzchnię sali sprzedaży, która wynosi około 79,00 m2. Samo zaplecze (wraz z pomieszczeniami w przyziemiu) posiada powierzchnię około 198,00 m2.

Wejście do lokalu znajduje się zarówno od frontu budynku, jak również od zaplecza. Budynek przystosowany jest w podjazd dla wózków. Elewacja budynku wykonana jest z płytek ceramicznych. Zadaszenie nad wejściem pokryte jest blachodachówką.

Bezpieczeństwo użytkownikom lokalu zapewnia aluminiowa stolarka okienna oraz drzwi wewnętrzne antywłamaniowe o III klasie bezpieczeństwa (zamki o klasie V bezpieczeństwa). Ściany wewnątrz lokalu są murowane, pomalowane farbami emulsyjnymi i olejnymi. Na podłogach znajdują się okładziny kamienne i wykładziny dywanowe (w pomieszczeniach socjalnych na zapleczu płytki ceramiczne, a piwnicy wylewka betonowa). Sufit otynkowany jest zaprawą cementowo-wapienną. W niektórych pomieszczeniach wykonano sufity podwieszane.

Lokal posiada miejsce na witrynę oraz szyld.

Lokal wyposażony jest w sieć energetyczną, telekomunikacyjną, kanalizacyjną, jak również w dodatkowy szyb wentylacji grawitacyjnej, oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne oraz pozostałe instalacje niezbędne do prowadzenia działalności (wszystkie przeglądy instalacji są ważne i prowadzone na bieżąco).

W niektórych pomieszczeniach lokalu zainstalowane są rolety. Na chwilę obecną w lokalu znajdują się dwa stanowiska kasowe, pomieszczenie zaadaptowane na serwerownię oraz pomieszczenie służące za skarbiec z sejfem.

Cena sprzedaży obejmuje wyposażenie widoczne na zdjęciach.

Przed budynkiem, w którym mieści się lokal, znajduje się wiele ogólnodostępnych miejsc parkingowych.

Ogrzewanie lokalu: miejskie (grzejniki zarówno stalowe, jak i ożebrowane);
Ogrzewanie wody: poprzez elektryczny termostat;
Kubatura budynku: 905,06 m
Pokaż więcej ...


Mapa:

Pokaż na mapie:

Nr oferty: 41499
Nr oferty w biurze nieruchomości: KN634282
Opublikowano: 12 października 2021
Zaktualizowano: 17 października 2021


Biuro nieruchomości
Przemysław Pawłowski
577 Wyświetl numer 700 904
Wiadomość została wysłana


Zadzwoń Wiadomość