Inwestycja Dom w centrum Wolbromia Działka 9a


dom na sprzedaż, małopolskie, Wolbrom
425000
3863 zł/m2 
dom na sprzedaż, ul. 29 Listopada
Wolbrom, olkuski, małopolskie
425000
3863 zł/m2 
ul. 29 Listopada, Wolbrom, olkuski, małopolskie
Powierzchnia domu: 110 m2
Powierzchnia działki: 9,09 ar
Dom
Cena : 425000  zł
Cena za m2 : 3863  zł/m2
Powierzchnia : 110  m2
Pokoje : 5  
Łazienki : 1  
Zabudowa : Szeregowa
Stan wykończenia : Do remontu
Media : Prąd, Gaz, Kanalizacja miejska
Działka
Powierzchnia działki : 9,09  ar
Kształt działki : Prostokątna
Droga dojazdowa : Asfaltowa
Działka ogrodzona : Tak
Opis:

Nowoczesne Biuro Nieruchomości POWER Tobiasz Kocot ma przyjemność zaprezentować Ci wyjątkową ofertę:

Dom położony na działce o powierzchni 909m2 zabudowaną budynkiem mieszkalnym, garażem i pomieszczeniem gospodarczym w miejscowości Wolbrom tuż pod samym rynkiem głównym miasta na ul. 29 Listopada z możliwością wykorzystania jako częściowo obiekt komercyjny (usługowy).

Charakterystyka nieruchomości:
- Położenie przy samym centrum w odległości 300m od płyty Rynku Głównego Wolbromia;
- Powierzchnia użytkowa budynku mieszkalnego to 110m2;
- Dodatkowo garaż + pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 16m2;
- Działka o łącznej powierzchni 0,0909ha;
- 5 pokoi, kuchnia i łazianka z WC;
- Kuchnia umeblowana z oknem;
- Łazienka w płytkach z WC;
- Duży ogród do własnego zagospodarowania;
- Nieruchomość z dostępem do dwóch dróg publicznych.

Atutem nieruchomości jest dostęp do dwóch dróg publicznych od południa do ul. 29 Listopada oraz równoległej od strony południowej do ul. Ogrodowej od której to znajduje się wjazd na posesję oraz dostęp do garażu. Wystaw okien na północ, południe i wschód. Dom po ewentualnym remoncie idealnie nadawał by się dla rodziny ze względu na dużą powierzchnie oraz dostęp do ogrodu jak i również dla klientów inwestycyjnych, którzy w szukają inwestycji w centrum miasta. Dom posiada łącznie 5 pokoi, łazienkę z WC, kuchnię, korytarz oraz kotłownię. Centralne ogrzewanie obecnie zapewnia kocioł IV klasy zasilany węglem kamiennym lub drzewem.

Działka jest płaska i mimo swoich niezbyt dużych rozmiarów daje wystarczające możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu. Jest to zarazem idealna opcja dla rodzin, a jednocześnie dająca pole do prowadzenia własnego biznesu w świetnej lokalizacji.
Budynek jest wyposażony w instalacje: elektryczną, wodno-kanalizacyjną, centralne ogrzewanie i przyłącze gazowe. Otoczenie obejmuje zarówno zabudowę jednorodzinną, wielorodzinną, sklepy, punkty usługowe jak i tereny zielone. Z uwagi na jego korzystną lokalizację, istnieje potencjał dostosowania nieruchomości zarówno do celów komercyjnych, jak i mieszkalno-komercyjnych.
 
Nieruchomość jest w stanie do remontu z możliwość pozostawienia umeblowania w pomieszczeniach (do uzgodnienia z właścicielami). Dodatkowo za domem na działce mamy do dyspozycji budynek gospodarczy murowany oraz garaż murowany o łącznej powierzchni obu pomieszczeń 16m2.

W skład nieruchomości wchodzą następujące pomieszczenia:
- 5 pokoi;
- Kuchnia;
- Łazienka z WC;
- Kotłownia;
- Pomieszczenia gospodarcze;
- Garaż;
- Korytarze.
 
Miejsca parkingowe dla mieszkańców są również przed budynkiem od strony ul. 29 Listopada. Układ pomieszczeń pozwala na ciekawe aranżację i są one bardzo ustawne. Posesja częściowo zagospodarowana w ozdobną roślinność, drzewa owocowe. Dom w spokojnej i cichej okolicy a zarazem blisko centrum.
 
Informacje dodatkowe:
Przeznaczenie podstawowe w MPZP: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna na terenach miejskich;
Przeznaczenie uzupełniające w MPZP: zabudowa usługowa (stanowiąca nie więcej niż 40%
dopuszczalnej powierzchni zabudowy). Kształtowanie zabudowy usługowej w samodzielnych budynkach lub jako wbudowanej w budynki mieszkalne.
Parametry zabudowy zgodnie z MPZP: wielkość dopuszczalnej powierzchni zabudowy – nie większa niż 60%,  powierzchnia biologicznie czynna – min 20%, wysokość budynków – max 12m, dachy płaskie, dwuspadowe lub wielospadowe o kącie nachylenia głównych połaci do 45°, z zachowaniem
symetrii i jednakowych spadków.
Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja – w drodze, przy działce.
Sąsiedztwo: domy jednorodzinne (bliźniaki), punkty usługowe.
Kształt: zbliżony do prostokąta, szerokość ok. 12m od frontu i ok 15m tył oraz długości ok 70m.
Strona północna: idealny układ na ulokowanie części usługowej od strony ul. 29 Listopada.
Strona południowa: cześć kameralna dla rodziny z zagospodarowaniem ogrodu.
Droga: gminna, utwardzona.
Stan prawny: własność z uregulowaną Księga Wieczysta bez obciążeń.
Lokalizacja: 300m Rynek Wolbrom, 20km do Olkusza, 45km do Krakowa.
 
Okolica stanowi zabudowę domami jednorodzinnymi, punktami usługowymi wraz ze sporą ilością terenów zielonych. Dojazd do nieruchomości zapewnia asfaltowa droga gminna od północy i utwardzona droga od południa o bardzo małym natężeniu ruchu. Budynek do remontu z bardzo dużym potencjałem. Z uwagi na atrakcyjny rozkład pomieszczeń można go zaadaptować jako dwa niezależne mieszkania z dwoma niezależnymi wyjściami i dostępem do drogi.
 
Agencja Nieruchomości POWER INVEST jest częścią Grupy Finansowej POWER HOLDING SP. Z O.O. w której świadczymy usługi na terenie całej Polski w branży pośrednictwa nieruchomości oraz w zakresie ich finansowania i ubezpieczeń.
Nasi Eksperci z POWER FINANCES pomogą w uzyskaniu najlepszego finansowania/kredytu w rozumieniu Państwa potrzeb. Dodatkowo dzięki ekspertom z POWER INSURANCE doświadczonym specjalistom z branży ubezpieczeń życiowych i majątkowych jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom najbardziej wymagających Klientów.
 
Zapraszam do umówienia spotkania i prezentacji na żywo!

Opiekun oferty:
Tobiasz Kocot
tel. 500613132
mail: tobiasz.kocot@powerinvest.pl
Licencjonowany Pośrednik PPRN Nr. 23804
 
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte maja jedynie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.
 
Właścicielem ogłoszenia wraz ze zdjęciami jest firma POWER Tobiasz Kocot. Rozpowszechnianie, kopiowanie oraz korzystanie z materiałów zawartych w tym ogłoszeniu w sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody POWER Tobiasz Kocot jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Okolica:

fitnes, bank, basen, kort tenisowy, restauracja, centrum handlowe, szkoła, przedszkole, las, park, plac zabaw, hala sportowa, kościół
Pokaż więcej ...


Mapa:

Pokaż na mapie:

Nr oferty: 64673
Nr oferty w biurze nieruchomości: 1299/7649/ODS
Opublikowano: 8 lutego 2024
Zaktualizowano: 12 lipca 2024


Biuro nieruchomości
Tobiasz Kocot
500 Wyświetl numer 231 316
Wiadomość została wysłana